Begin van seizoen 2014-2015

Het nieuwe volleybalseizoen staat weer voor de deur. Begin dit jaar zijn de recreatieve leden een samenwerking aangegaan met Vovesa in Sint Annaparochie. Zij trainen de ene week in Bitgummole en de andere week in Sint Annaparochie. De NeVoBo-teams trainen op dinsdagavond. Dit seizoen spelen wij met één herenteam en twee damesteams in de competitie.

Ken jij iemand die ook een balletje kan slaan? Neem hem of haar dan eens mee naar de training. De eerste drie keer trainen is vrijblijvend en gratis. Vraag bij twijfel over het niveau het bestuur welke avond geschikt is.

Het competitieprogramma voor Dames 1, Dames 2 en Heren 1 is via de teampagina te bekijken.

De eerste trainingen zijn om maandag 25 en dinsdag 26 augustus.

Het bestuur wenst iedereen een leuk, gezellig en vooral sportief seizoen toe.

This entry was posted in Dames NeVoBo, Heren NeVoBo. Bookmark the permalink.

Comments are closed.