Herfstvolleybaltoernooi

Op 25 oktober was het eindelijk zover. In de Harnehal (Tzummarum) stonden zes fanatieke teams klaar om de strijd tegen elkaar aan te gaan tijdens het herfstvolleybaltoernooi. Dit toernooi werd georganiseerd door de Volleybalvereniging Beetgumermolen ter gelegenheid van “Doarp Bitgummole 50 jier.”

In twee poules van 3 teams werd gestreden om de koppositie. Na een uur werden de finales gespeeld. De nummers 3 van beide poules streden voor de vijfde en zesde plaats. De nummers 2 om plaatsen drie en vier en tenslotte de poulewinnaars in de echte finale voor de onmetelijke eer! Er werd op hoog niveau gevolleybald. De “Set Uppers” versloegen “Van Aismawei” in een twintig minuten durende finale met maar liefst 1 punt verschil. Hoe spannend is dat!?

Na afloop een gezellige nazit in de kantine van de Harnehal onder het genot van een hapje en een aantal drankjes. Alie bedankt voor de gastvrijheid en de goede zorgen. Wij kunnen terugblikken op een zeer geslaagde avond. Tot de volgende keer!

Uitslag
1. Set Uppers
2. Van Aismawei
3. Klappers
4. Vriendinnen Bitgum
5. It Lytse dykje
6. Bitgumer Girls

This entry was posted in Toernooi and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.